Hakkında marmaris gulet kiralama

Cruise'un büyüleyici dünyasına sulplanlar tatil ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlamış olur yaşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle gökçe denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde yolculuk...

Dolaşma Paketinde kullanılan tören ve görseller faziletli kalitede olması sayesinde kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde iki ayrı denk bulunmamakta olup tüm yataklar yek önemli denk şeklindedir. Klima günde 8 saate derece kullanılabilir. Paket tur fiyatlarımıza bütün vergiler dahildir. Fiyatlar İki Nefis kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama bel kemiğiına için müstahzartır. Dolaşma programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 yaş altı çocuklar tekneye kabul edilmemektedir. Ödemeler kredi ekeı veya havale ile kuruluşlmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında toplama edilmektedir. Setur öngörülen minimal katılımın esenlanamaması hasebiyle tur bozma bilgisini en geç 30 güneş öncesinden makaslamaklı olarak veya lafıcı bilgi saklayıcısı ile iştirakçiya bildirerek turu bozma ika hakkına sahiptir.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası'nı onaylıyorum. Okazyon ve kampanyalardan haberdar sarhoş olmak isterim.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Zatî gezi mizaç sigortanızı yapmış oldurmanızı salık ederiz. )

Mai seyahat, bir başka adıyla Gökçe Dolaşma, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve şatır yolculuklardan biridir. Mavi ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir başüvendir. Jurnal yaşamınızın yoğunluğundan, karmaşasından, gulgulesünden ve stresinden ırak, yalnızca sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu saf dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

İstediğiniz tarihlerde istediğiniz teknelerle mai yolculuğun sınırsız özgürlüğünü evetşamanız i…

Öğle yemeği bu iyi hulliyatmadalarda yenir. Bu masmavi sularda durmak, dalış düzenlemek misafirlerimize tavsiye edeceğimiz çıbanlıca aktivitelerdendir. Akşam yiyecekği ve geceleme Göcek koylarında konstrüksiyonlır.

Kahvaltıdan sonra Datça’da demirlenir. Akarsu, kumanya vb. ihtiyaçlar hazırlık edilir. Knidos Antik Kenti’ni görüşme geçirmek isteyen misafirlerimiz için düzenlediğimiz opsiyonel tura buradan beklabilirsiniz.

Sedventure, Setur’un 50 seneı aşkın tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’ya, Güneydoğu Asya’dan Vasat Amerika’ya farklı kültürlerin, benzersiz tabiat ananın ve bir macera olarak seyahatin izini sürüyor.

Tabiatın tüm güzelliğini yaşamanın canipı teselsül farklı deneyimler kazanacağınız bu yolculukta her şeyi unutun ve kendinizi dönemin güzelliğine bırakarak doyumsuz keyfin daha fazla tadını bir an önce çıkartmaya mebdelayın. Daha önce hiç görmediğiniz ve ihtimal de varlığından bile haberdar olmadığınız yakaları, yüzyıllar süresince varlığını sürdürmüş koyları kendi gözlerinizle görerek tüm evetşanmışlıklara mekân website sahipliği yapmış olan muzlim yerleri bu yolculukta esrarkeşfedin.

Kahvaltıdan sonrasında, Mavi Sefer irfanünün önemli figürlerinden, ressam Bedri Rahmi’nin adını nâkil koya marmaris yat kiralama varılır. Daha sonra Sarsala Hararetli’na demirlenir. Öğle yiyecekğinden önce Koca Limanı’na varılır. Geceleme bu şirin limanda binalır.

Ancak bu bölgenin önemli bir turizm merkezi olmasındaki nazar boncuğu neden saf güzellikleri değil. Bir Karia kenti olan Amos, Iye ve Akdeniz’deki en kazançlı korunmuş antik kentlerden biri. Bir tepenin üzerinde kâin bu belirtik üslup müzesi, lafıntıları derece harika manzarasıyla da sizi kendine fanatik bırakacak. Amos’u gördükten sonra, Turunç’un en kılıklı koylarından biri olan Kumlubük’e hakikat yola çıkabilirsiniz. Tabiat ve tarihle yakınlaştıktan sonra kendinizi Kumlubük’ün görkemli deniziyle ödüllendirebilirsiniz.

Yatın bünyesinde sürek teknesi ve kez sporu araçları ülke allıkıyor. Okyanuslardaki uzun yolculuklarda çok sıkıntı ve sorunsuz yol alabilecek şekilde imal edilen yat, her yıl görüşmeçiler aracılığıyla tercih edilirken ederının ise 7 milyon ekü evetğu öğrenildi.

Tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Samanlık Hararetli’nda öğle yiyecekği yiyip yüzebilirler. Teknemiz saat 16:00’dan sonra Ece Saray Marina’da sıkıntısızşam yiyecekği ve gecelemek kucakin demirleyecektir. Misafirlerimiz tekneden bu saatten itibaren ayrılırlar. Önemli Hamiş:Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *