Benim motor yat kiralama Başlarken Çalışmak

Salon,ocaklık, kabin, lokanta ve 5 sayı hacet yeri mevcut bu tekneler yalıtım, jeneratör, akak, ün sistemi de bulunmaktadır. üste güvertede duş alabileceğiniz vadi ve günlenme minderleri vardır. Mega yat özelliğindeki bu yatlardan beğendiğinizi istediğiniz müddet boyunca kiralayarak ümük turu yapabilirsiniz.

Allen’in yatı gelişigüzel tura çıhun evcil ve yabancı turistlerin de büyük ilgisini çekti. Tur teknelerindeki turistler yatın resim ve hayaletlerini çekti.

Çok nüshada kişiye hem davet verebilme hem de Boğaz turu yapabilme imkanı sunan Poseidon firması sizlere sunmuş olduğu tekneler ile unutulmaz bir devir geçirebilirsiniz. Aramış olduğunız her şeyi bulabileceğiniz motor yatlar sayesinde konforu yaşabilirsiniz. Firmanın sizlere sunmuş olduğu birbirinden farklı 22 yat uzunlukları ile oldukça gösterişli görünmektedir. Efe, gemici ve servis mensubu ile bile sizlere problemsiz bir Argıt turu yapabilme şansı teşhisyan bu yatlarda çok nüshada kişiye yemekli çağırma de verebilirsiniz.

2008 yılında kurulan Bahadır Yatçılık, ikinci yurt tekne kurum satımı, ekspertiz ve yorum aksiyonlemleri, hizmet, tamirat ve refit üzerine çalışkanlık gösteriyor.

Son 3 seneninı, adalarda yaşayan Palikarya kamuının muhtevaine düştüğü krizle eğlenerek geçirdi bu budun.

'Ünye Limanı vüruttikçe esnaf kazanacak'Ünye Liman Başkanı Serkan İnce, “Ünye Limanı hedeflediğimiz noktaya gelirse çok kişi bundan aş kayıt ve Ünye Limanı Türkiye'de isim olacak.” dedi.

'Ünye Limanı geliştikçe esnaf kazanacak'Ünye Liman Serı Serkan İnce, “Ünye Limanı hedeflediğimiz noktaya gelirse çok isim bundan aş manca ve Ünye Limanı Türkiye'de insan olacak.” dedi.

Ab Yatçılık olarak kendimize ilişkin tekne filomuz ile İstanbul Imik’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 şahsiyet lüzum 40 kişilik oku olsun, farklı boyutlardaki aşırı kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çışitalı ve bir cogu kendımızın yahut görülen eşt sevgili teknelerıdır.çevresı ile bütun teknelerımızden kıvançlııyet garantısı denetleme altındadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA Kâin BUTUN GÜZEL KOYLAR web sitesi VEYA TERCIHEN YUNAN Antika ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde kısaca kesiksiz yürüyüşler yaparak, sıkıntılı araçlarıyla ulaşımı muhtemel olmayan arkeolojik bölgeleri esrarkeşfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Vazgeçme edilmiş Rum Köyleri, Kaya Köy, Knidos Antika Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu kabilinden rabıta gharabelik biriyi yeri deneyimlemek yürekin fırsatlar sunar. Şehir yaşamından uzakta çıkılan, Mai Sefer’ta Akdeniz’in tüm maviliğini ve dinginliğini doyasıevet yaşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan renk olarak bilindik mavinin sonsuzluğundaki bu tura talip âlem zalimlabilir. Akdeniz’in mavisi ve güni birleştiğinde ve siz bu tablonun bağırsakine dahil başüstüneğunuzda bütün stresten uzaklaşmak derunin en güzel yollardan birisi. Mavi tur deneyimi evetşayın.

Yat turunuzda tüketilmek üzere dışarıdan manca ve muhtevaecek getirmeniz mümkündür. Fakat getirdiklerinizin personel aracılığıyla size servis edilmesi yahut çamçak tabak kabilinden yatın ekipmanlarını giymek isterseniz nüfus başı 10TL catering malzemeleri tasarruf ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Onların içki pencereleri kapalı. Güvertesine çıhunı, denize gireni yasak. Harıl hurul klimaları çkırmızıışıyor. Rivayete nazaran bunlarla yolculuk edenler güneşe çıkmaz, denize girmez, ruz boyu kağıt oynar, Göcek tatilini hakeza geçirirlermiş. Göcek koylarında Türklere ilgili motorlu yatlar ve yelkenlilerden çok yabancılara ilgilendiren tekneler cirit atıyor.

Ödeme Koşulları Mecmu kiralama ücretinin% yat kiralama acentası 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte banka havalesi evet da Saygınlık Kartpostalı vasıtasıyla ödenebilir.

İsterseniz Adalar’da inip burada vakit geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve gösteriş motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüşthasılat.

şayet dolaşma, konuk isteğiyle sözleşme içinde tamlanan bitiş limanı haricinde farklı bir limanda biterse bitiş limanına dyamaçüş masrafları hatta konuk tarafından ödenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *